Oprogramowanie na miarę Twoich potrzeb

Oferta

circle

Aplikacje internetowe

Aplikacje tworzone zgodnie z modelem biznesowym Klienta oraz w pełni dostosowane do jego potrzeb.

Przykładowe rozwiązania: systemy CMS, CRM, ERP, BPM, MRP, SCM, a także portale ogłoszeniowe czy sklepy internetowe.

mobile

Aplikacje mobilne

Dedykowane oprogramowanie lub uzupełnienie istniejących aplikacji internetowych dla systemów Android oraz iOS.

Przykładowe rozwiązania: mobilne wersje systemów CRM, ERP.

www2

Strony internetowe

Począwszy od najprostszych stron wizytówek, aż po zaawansowane portale internetowe.

Przykładowe rozwiązania: strony wizytówki, strony produktowe (landing page),  blogi oraz portale internetowe.

Aplikacje internetowe

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych. Takie oprogramowanie w pełni odpowiada wymaganiom klienta i zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości dalszej rozbudowy.

Do najistotniejszych korzyści płynących z posiadania własnego systemu informatycznego należą: możliwość realizacji wszystkich założeń biznesowych Klienta, dostosowanie systemu do użytkowników końcowych oraz, w perspektywie długoterminowej, niższy koszt realizacji całego przedsięwzięcia.

Jednym z utworzonych i administrowanych przez nas systemów jest e-Filipides. Aplikacja wspomaga organizację imprez masowych takich jak biegi uliczne czy maratony rowerowe. Dotychczas z systemu skorzystało blisko 7500 osób.

Aplikacje mobilne

Chcąc dotrzeć do szerszego grona klientów, każdy przedsiębiorca powinien rozważyć stworzenie aplikacji mobilnej dla posiadanego systemu.

Aplikacja mobilna, w przeciwieństwie do strony internetowej w wersji mobilnej, pozwala na dodatkową integrację z wieloma modułami nowoczesnych smartonów czy tabletów np. aparat fotograficzny, GPS czy Bluetooth. Ponadto aplikacja mobilna może zapewnić dostęp offline do niektórych elementów systemu informatycznego.

Tworzone przez nas aplikacje mobilne mogą stanowić również zupełnie niezależne narzędzia do codziennej pracy czy rozrywki.

Strony internetowe

"Jeśli nie ma Twojej firmy w Internecie, to nie istniejesz."

Zdecydowana większość klientów poszukuje informacji w Internecie - nie trafią do Ciebie jeśli o to nie zadbasz! Dlatego tak istotne jest posiadanie własnej strony internetowej.

Strona wizytówka czy blog... portal czy reklama produktu... złożoność strony internetowej nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Zadbaj o swoją "widoczność" w Sieci.

Na życzenie Klienta, każdą ze stron możemy wzbogacić o moduł CMS pozwalający na intuicyjne zarządzanie jej treścią.

Portfolio

Kontakt

Wiadomość nie została wysłana. Spróbuj ponownie!
Wiadomość została wysłana.